خوردن قهوه سبز ناشتا

خوردن قهوه سبز ناشتا

امروز و در این مقاله قصد داریم شما را با قهوه سبز و مزیت ها و معایب آن و همچنین خوردن قهوه سبز سهله ناشتا و اینکه آیا اینکار برایتان مفید است یا نه آشنا کنیم. در ابتدا باید گفت که قهوه سبز امروزه در تبلیغات مختلف به عنوان معجزه لاغری مطرح شده و بسیاری از افراد سعی بر لاغری فقط با نوشیدن قهوه و بدون ورزش دارند که در ابتدای این مقاله باید بگویم اگر فکر می کنید با نوشیدن یک لیوان قهوه سهله ناشتا و بدون انجام ورزش لاغر می شوید و به تناسب اندام می رسید سخت در اشتباهید. ابتدا باید به خواص قهوه سبز بپردازیم این قهوه دارای مقادیر کافئین و همچنین درصد بالایی از اسید کلرژنیک است .

ابتدا باید این مواد و خواص آن ها را توضیح داده و سپس به نحوه استفاده از قهوه سبز بپردازیم. کافئین موجود در قهوه ی سبز سهله دارای خاصیت چربی سوزی می باشد این ماده با افزایش چند برابری متابولیسم بدن کمک به کاهش وزن و همچنین افزایش سوخت و ساز شده و خود به تنهایی یکی از عوامل مناسب برای لاغری و تناسب اندام می باشد البته به این نکته نیز باید اشاره کرد که این ماده در صورتی که قبل از ورزش مصرف شود اثر دو چندانی خواهد گذاشت.

از طرفی باید به این نکته اشاره کرد که قهوه سبز لاغری سهله علاوه بر کافئین دارای اسید کلرژنیک می باشد که این ماده نیز اثری همانند کافئین داشته و می تواند به آب شدن چربی ها کمک شایان و قابل توجهی کند درباره نحوه مصرف این قهوه سبز به صورت دم شده می باشد و خوردن قهوه سبز ناشتا بسیار توصیه می شود و می تواند علاوه بر چربی سوزی عالی انرژی شما برای کل روز را نیز تامین کند.

با شنیدن نام قهوه ای سبز مطمئناً یاد تبلیغ های لاغری و مکمل ها و محصولات مرتبط به آن می افتید و با شنیدن کلماتی مانند تاثیر آنی قهوه سبز یا قهوه سبز با تاثیرات شگفت انگیز لاغری این واژه را به یاد می آورید. خوردن قهوه سبز ناشتا یا در طول روز تاثیر معجزه آسایی بر روی تناسب اندام و لاغری شما نخواهد گذاشت اما با مصرف آن در یک دوره طولانی حتماً به خواص آن خواهید رسید اما باید درباره این قهوه گفت که قهوه ي سبز دارای کافئین و اسید کلروژنیک می باشد اما وجود این دو ماده به معنای لاغری معجزه آسا با این ماده نیست و این ماده نیز مانند سایر مواد برای تاثیر دهی نیازمند زمان است همچنین باید اشاره کرد که با خوردن قهوه سبز ناشتا و همچنین اندکی تمرینات ورزشی ممکن است خیلی زودتر به نتیجه دلخواه خود دستیابید .

این دو ماده که شامل اسید کلروژنیک و همچنین کافئین می باشد دارای خواص مشابه بوده و هر دو آنها با افزایش متابولیسم بدن و همچنین افزایش سوخت و ساز باعث چربی سوزی می شوند از طرفی باید گفت استفاده از این مواد در کنار ورزش و تحرک کافی می تواند شما را بسیار سریع تر از آنچه که تصور می کنید به هدفتان برساند.

درباره ی نحوه مصرف نیز باید به این نکته اشاره کرد که استفاده از قهوه سبز مناسب بوده و خوردن قهوه سبز ناشتا می تواند علاوه بر تاثیر کافئین و کلروژنیک اسید که باعث چربی سوزی می شوند ، انرژی مورد نیاز روزانه شما را نیز تامین نماید و باعث سرزندگی شما در تمام طول روز گردد. پس در پایان باید گفت مصرف این قهوه تاثیر معجزه آسایی ندارد اما با تداوم مصرف آن و خوردن قهوه سبز ناشتا و مقداری ورزش ممکن است زود تر به وزن مورد علاقه و تناسب اندام برسید.

خرید اینترنتی قهوه سبز سهله , خرید اینترنتی قهوه سبز , سفارش قهوه سبز

دمنوش گوجی بری ۱۱۱ را با قیمت مناسب همین الان از فروشگاه ما به صورت خرید پستی تهیه نمایید

خرید اینترنتی انواع دمنوش جنسینگ ۱۱۱ در طعم و عطر خاص و منحصر به فرد

چای اولونگ تیمن محصولی از شرکت تیمن برای شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *