آیا عطر بلک افغان تستر دارد؟

قیمت عطر بلک افغان

در این مقاله قصد داریم که به ارائه اطلاعاتی در مورد عطر بلک افغان بپردازیم اگر به دنبال خرید عطر بلک افغان هستید و یا می خواهید در مورد آن اطلاعاتی را بدست آورید در این مقاله ما را همراهی کنید. بلک افغان یکی از عطر و ادکلن های معروفی است که مناسب برای افراد خاصی است، کسانی که علاقمند به عطرهای سرد و سبک هستند پیشنهاد می شود که از بلک افغان استفاده کنند. از ویژگی های مهم این عطر این است که خانم ها و آقایان به صورت مشترک می توانند از آن استفاده کنند و همچنین عطر بلک افغان از ماندگاری بسیار طولانی نیز برخوردار است که برای مدت زمان زیادی می توانید از بوی آن لذت ببرید. در مورد خرید این عطر باید این نکته یادآوری شود که در هنگام خرید به محصولات مشابه که به صورت تقلبی تولید شده اند نیز توجه کافی داشته باشید.

عطر بلک افغان Black Afgano

عطر بلک افغان از جمله عطرهایی است که بسیار پرطرفدار است، این عطر در کشور ایران نیز طرفداران زیادی دارد و به همین دلیل است که در همه مغازه های معتبر عطر و ادکلن فروشی می توانید عطر بلک افغان را خریداری کنید اما در هنگام خرید حتما توجه داشته باشید که نمونه های تقلبی را خریداری نکنید. بلک افغان یک عطر غلیظ و تیره رنگ است که یکی از محصولات یک برند معروف بنام ناسوماتو می باشد که از برندهای کشور هلند است. برای کسانی که دنبال ماجراجویی هستند و از شخصیت جسوری برخوردار هستند استفاده از عطر بلک افغان توصیه می شود. این عطر به عنوان یک عطر رازآلود نیز شناخته می شود که استفاده از آن شما را در یک آرامش به یادماندنی خواهد برد.

تصویر ۱

مشخصات کلی عطر بلک افغان

  • عطر ناسومانو مدل Black Afgano EDP است.

  • مناسب برای مردان و زنان (unisex) می باشد.

  • نوع عطر Eau De Perfume است.

  • رایحه گرم و تلخی دارد.

  • مناسب فصل و ماه های سرد سال است.

  • حجم آن ۳۰ میلی لیتر است.

  • ماندگاری بسیار بالایی دارد.

  • انتشار بو در محیط بسیار عالی است.

  • کشور سازنده هلند است.

تصویر ۲

وِیژگی های ظاهری عطر بلک افغان

عطر بلک افغان از جمله عطرهایی است که حجم آن کوچک است و دارای در بزرگی است، حجم آن سی میلی لیتر است و از عطرهایی است که با ویژگی خاصی طراحی شده است، یکی از ویژگی های متمایز بلک افغان این است که مایع داخلی آن به رنگ سیاه است. بر روی شیشه ادکلن بلک افغان نام Black Afgano درج شده است که در داخل کادر سفید و با خط سیاه حک شده است. در عطر بلک افغان نیز ویژگی خاصی دارد و یک تکه چوب طبیعی است که رنگ آن سیاه است و شبیه به یک کلاه بزرگ است که انگار روی شیشه قرار داده شده است. بلک افگانو دارای گردن باریکی است که از جنس فلز و نقره ای است و از درخشش بالایی برخوردار است که چشم نواز می باشد.

تصویر ۳

طراح عطر بلک افغان چه کسی بوده است؟

برندهای معتبری و بزرگی در دنیای ادکلن و عطر وجود دارد که بازار عطر و ادکلن را به تسخیر خود در آورده اند، یکی از خصوصیات مشترکی تمامی عطرهای معروف و برند دارند این است که آن ها توسط عطرسازهای معروف و مشهور طراحی شده است. عطر سازهایی که سال های سال در این زمینه تجربه داشته اند و تمام تجربه خود را بر طراحی یک عطر و ادکلن ایده آل به کار گرفته اند. عطر بلک افغان نیز به وسیله یکی از معروفترین عطر سازها به نام الساندرو گولتیری طراحی و فرمولاسیون شده است. این عطرساز، عطر بلک افغان را در سال ۲۰۰۹ طراحی و فرمولاسیون کرده است که در حال حاضر به یکی از عطرهای پرفروش تبدیل شده است و این مهم نشان دهنده اهمیت و تجربه بالای وی است.

تصویر ۴

نت های عطر بلک افغان

زمانی که ادکلن بلک افغان را بر روی پوست و محل نبض خود اسپری کنید در نت های آغازی شاهد بوی گیاه شاهدانه و نت های سبز خواهید بود، گیاه شاهدانه به شما حالت روحانی خواهد داد اما این پایان کار نیست و شما فضای دیگری هم با این ادکلن تجربه خواهید کرد. پس از مدتی نت های میانی را حس خواهید کرد که حاوی صمغ، نت های چوبی، تنباکو و قهوه است. این ترکیب عالی برای شما آرامشی به یادماندنی را به ارمغان خواهد آورد که می توانید یک تمرکز بالا داشته باشید. مدت زمان زیادی لازم است تا شما از نت میانی خارج شوید و وارد نت پایانی بشوید. در نت پایانی بوی بخور و چوب آگار به مشام شما خواهد رسید که موجب آرامش و احساس امنیت در شما خواهد شد گویا که در حال انجام حرکت های آرامش بخش هستید.

تصویر ۵

خصوصیت عطر بلک افغان اصل در چیست؟

زمانی که ادکلن بلک افغان را خریداری می کند و آن را در دستان خود می گیرید انگار جوهر سیاه را در دست خود گرفته اید که از این لحاظ در تمایز با بسیاری از عطرها و ادکلن ها قرار دارد. این عطر از رایحه ای بسیار قوی برخوردار است که حاصل ترکیب غلیظ آن است. کسانی که از این ادکلن استفاده می کنند معتقد هستند که ادکلن بلک افغان مست کننده است و با روح و روان آدمی بازی می کند. این عطر و ادکلن آنچنان قوی و غلیظ است که اگر با عطر و ادکلن دیگر ترکیب کنید به کلی رنگ و بوی عطر و ادکلن مقابل را در خود حل می کند و در نهایت بر آن غالب می شود. شاید این خصوصیات متمایز بلک افغان است که این عطر را به یک عطر کاملا متمایز و ویژه تبدیل کرده است و مورد پسند افراد خاصی است که به محصولات خاص اهمیت بیشتری قائل هستند.

تصویر ۶

حشیش و بوی مسحور کننده عطر بلک افغان

به طور کلی از عطر و ادکلن بلک افغان به عنوان یک عطر مردانه و کلاسیک یاد می شود که از رایحهٔ گرمی برخوردار است این عطر برای کسانی که به رایحه های سرد و خنک علاقمند هستند مناسب نمی باشد. برند معروف ناسوماتو این محصول ارزشمند را در سال های اخیر روانه بازار کرده است در ساخت این ادکلن از گیاه حشیش استفاده  کرده است و همین گیاه سبب شده است که رایحه آن اسموکی و تلخ باشد که باعث ایجاد خوشی های موقت می گردد. کافی است تنها یکبار از عطر بلک افغان استفاده کنید به طور قطع جذب این عطر خاص و ویژه خواهید شد. ادکلن بلک افغان ناسوماتو به صورت پرفیوم است که ارائه آن نیز بر اساس گرم است. اگر قصد خریداری این ادکلن را دارید آن را از فروشگاه های معتبر خریداری کنید تا یک ادکلن اصل و اورجینال را خریداری کرده باشید.

تصویر ۷

عطر بلک افغان مناسب چه فصلی از سال اســت؟

یکی از سوالاتی که در مورد عطر و ادکلن بلک افغان پرسیده می شود این است که این عطر برای استفاده در چه فصلی مناسب است؟ به طور معمول عطرهایی که از رایحه سرد و خنکی برخوردار هستند برای استفاده در فصل های گرم مناسب هستند و عطرهایی که از رایحه گرمی برخوردار هستند برای استفاده در فصل های سرد مناسب هستند. عطر بلک افغان نیز دارای رایحه گرمی است و به همین دلیل استفاده از این عطر در فصل های سرد بیشتر است. با این وجود بلک افغان را نمی توان به فصل و ماه خاصی محدود کرد این ادکلن دارای مشتریان خاصی است که آن را در طول سال مورد استفاده قرار می دهند. از آنجا که از رایحه بسیار جذابی برخوردار است و تندی آن غیر قابل تحمل نیست در تمامی فصول علاقمندان به این عطر می توانند آن را مورد استفاده قرار دهند.

تصویر ۸

عطر بلک افغان موجب سردرد می شود؟

برخی از افراد با تصور این که عطرهایی که رایحه تندی دارند باعث بوجود آمدن سردرد می شوند از خرید این ادکلن ها منصرف می شوند. در حالی که ممکن است این گفته در مورد برخی از عطر و ادکلن ها صدق کند ولی به طور یقین در مورد ادکلن بلک افغان صدق نخواهد کرد. عطر بلک افغان نه تنها موجب سردرد نمی شود بلکه حالت روحانی ایجاد می کند که در نوع خود بسیار آرامش دهنده است در همان زمان های اولیه که ادکلن بلک افغان را بر روی پوست و یا لباس خود اسپری می کنید آثار آن را مشاهده خواهید کرد کافی است که ادکلن بلک افغان ناسوماتو را خریداری کنید و از مزایای بیشمار یک عطر برند و با کیفیت برخوردار شوید.

تصویر ۹

ماندگاری عطر بلک افغان چقدر است؟

زمانی که عطر بلک افغان را اسپری می کنید در همان شش ساعت اولیه رایحه عالی آن را حس خواهید کرد که پس از شش ساعت از رایحه آن کاسته خواهد شد. از آنجا که این عطر از رایحه بسیار تلخی برخوردار است و در حجم سی میلی لیتر است و با غلظت بسیار بالایی که دارد و به صورت Extrait de Perfume است ماندگاری آن طولانی است و رایحه آن دو الی سه روز بر روی پوست شما باقی خواهد ماند. عطر و ادکلن بلک افغان از ماندگاری بالایی بر روی بافت لباس برخوردار است که در حدود یک ماه می ماند. البته ماندگاری طولانی مدت عطر بلک افغان بر روی پوست و لباس به عوامل مختلفی وجود دارد با این وجود ماندگاری بالای آن، این عطر را به یک عطر خاص تبدیل کرده است.

تصویر ۱۰

استفاده مشترک از عطر بلک افغان برای خانم ها و آقایان

برندهای مختلفی در بازار عطر و ادکلن وجود دارد که یکی از مهم ترین معایب آن ها این است که از آن به عنوان مشترک نمی توان برای خانم ها و آقایان استفاده کرده به طوری که اگر بخواهید یک عطر و ادکلن خریداری کنید باید مخصوص خانم ها یا آقایان باشد اما عطر و ادکلن بلک افغان در این زمینه نیز بسیار متمایز است و همزمان می تواند توسط خانم ها و آقایان مورد استفاده قرار گیرد اگر به دنبال عطر یا ادکلنی هستید که به صورت مشترک بتوانید با همسر خود استفاده کنید پیشنهاد ما این است که عطر بلک افغان را خریداری کنید تا در یک تجربه مشترک لذت استفاده از این عطر را با هم تجربه کنید و بدون شک در میان تمامی برندها بلک افغان یک انتخاب ایده آل برای زوج ها می باشد که می توانند از آن به صورت مشترک استفاده کنند.

تصویر ۱۱

عطر بلک افغان اصل چه رایحه ای دارد؟

کسانی که به دنبال خرید یک ادکلن خاص و لوکس هستند پیشنهاد می شود که حتما برای یکبار هم که شده است عطر بلک افغان را خریداری کنید اما زمانی که این ادکلن را خریداری می کنید توجه داشته باشید که ادکلن اصل را خریداری کنید برای همین منظور از فروشگاه های معتبر آن را خریداری کنید. عطر بلک افغان اصل از رایحه گرم و تندی برخوردار است که به شما احساس استفاده از یک ادکلن گرانقیمت و آنتیک را خواهد داد، نیازی نیست که شما هزینه میلیونی صرف کنید و یک ادکلن برند خریداری کنید با قیمتی به مراتب کمتر عطر و ادکلن بلک افغان  را می توانید تهیه کنید. یکی از ویژگی های مهم این عطر و ادکلن این است که در ساخت از تجربیات متخصصین عطرسازی بهره گرفته شده است و موادی که در ساخت آن به کار گرفته شده است از مواد اولیه با کیفیت هستند که باعث محبوبیت بیشتر ادکلن بلک افغان می شود.

تصویر ۱۲

دلایل فروش بالای عطر بلک افغان چیست؟

در سال های اخیر عطر بلک افغان بازارهای دنیا را تسخیر کرده است در حال حاضر نیز بازار ایران مملو از این عطر دوست داشتنی است و طرفداران زیادی را در ایران دارد. شاید سوالی که در اینجا مطرح باشد این است که چرا این عطر و ادکلن از محبوبیت زیادی برخوردار است. یکی از مهم ترین دلایل فروش بالای بلک افغان این است که از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است و غلظت بالای آن سبب شده است که دارای ماندگاری بسیار بالایی باشد و مدت زمان زیادی رایحه خود را بر روی پوست و لباس شما نگه دارد. طراحی ظاهری این عطر نیز از بسیاری از ادکلن های دیگر بسیار متمایز است و به همین دلیل آن را به یکی از ادکلن های جذاب تبدیل کرده است.

تصویر ۱۳

خرید عطر بلک افغان اصل

عطر بلک افغان قیمت مناسبی در سایت فروشگاهی ما دارد و به همین دلیل، عطر بلاک افغان از محصولات پرفروش در سایت ما محسوب می شود، با وجود پر فروشی این محصول در سایت ما لازم نیست که نگران تمام شدن آن در سایت ما باشید و شما هم می توانید با قیمت ارزان تر از فروشگاه های دیگر آن را خریداری کنید. با توجه با استقبال زیاد از این محصول ما فروش اینترنتی آن را در دستور کار قرار داده ایم و شما می توانید پس از مطالعه کامل در مورد این محصول آن را از سایت ما خریداری کنید. خرید عطر بلک افغان از سایت ما بسیار آسان است و شما در کم ترین زمان ممکن می توانید خرید خود را تکمیل کنید. پس از تکمیل خرید در چند روز آینده ادکلن بلک افغان به آدرس پستی شما ارسال خواهد شد. پس از این که از ادکلن بلک افغان استفاده کردید حتما نظرات خود را در مورد این محصول با کیفیت در میان بگذارید. با توجه به این در حال حاضر نمونه های تقلبی این محصول نیز در بازار به صورت فراوان وجود دارد خرید آن از فروشگاه های معتبر ضروری است.

تصویر ۱۴

قیمت عطر بلک افغان اصل

یکی دیگر از سوالات رایج در مورد عطر بلک افغان اصل این است که قیمت آن چقدر است؟ ابتدا باید گفته شود که در حال حاضر برندهای گوناگونی عطر و ادکلن های مختلفی را طرح ها و رایحه های گوناگون به بازار عرضه می کنند که در واقع دنیای عطر و ادکلن بسیار متنوع است. اگر شما بخواهید یک عطر یا ادکلن برند را خریداری کنید در حال حاضر با توجه به گرانی ارز مجبور هستید که هزینه بسیار بالایی را پرداخت کنید و از آنجا که ادکلن ها و عطرها در حجم بسیار کمی هستند به صرفه به نظر نمی رسد. از بارزترین ویژگی های عطر بلک افغان این است که شما دیگر لازم نیست هزینه زیادی را برای خرید یک ادکلن بپردازید. با وجود این که ادکلن بلک افغان یک ادکلن برند است و از محصولات برند ناسوماتو محسوب می شود و هم از کیفیت بالایی برخوردار است ولی قیمت بسیار مناسبی دارد که همگان می توانند آن را تهیه کنند و با استفاده از آن لذت ببرند. قیمت عطر بلک افغان مردانه و قیمت عطر بلک افغان زنانه که در واقع هر دو یکی هستند در سایت ما بسیار مناسب است و شما می توانید با پرداخت یک هزینه منصفانه یک عطر ایده آل خریداری کنید.

شناخت عطر بلک افغان تقلبی از عطر اصل بلک افغان

در سال های اخیر فعالیت سودجویان در زمینه عطر و ادکلن بسیار زیاد است کافی است که در کوچه و بازار قدم بزنید و نمونه های تقلبی عطرهای برند را مشاهده کنید البته دامنه استفاده از عطرها و ادکلن های تقلبی گسترده شده است و در حال حاضر بسیار از مغازه ها و فروشگاه ها نیز اقدام به عرضه و فروش عطر و ادکلن تقلبی می کنند. از آنجا که فروش بلک افغان در کشورمان بسیار گسترده شده است فروش نمونه های تقلبی آن نیز زیاد شده است که با شناخت کامل عطر بلک افغان به راحتی می توانید نمونه های تقلبی را از اصل تشخیص دهید که در ادامه به چند مورد اشاره خواهیم کرد.

اگر شما می خواهید عطر بلک افغان را خریداری کنید توجه داشته باشید که محصول اصلی برند ناسوماتو در حجم سی میلی لیتر عرضه می شود، یعنی اگر شما وارد یک فروشگاه و یا مغازه عطر فروشی شدید و مشاهده کردید که ادکلن بلک افغان در حجم های بیشتر یا کمتر از سی میلی لیتر عرضه می شود بدون شک آن محصول تقلبی است و به هیچ وجه خریداری نکنید.

تصویر ۱۵

عطر بلک افغان درپوش دارد

برخی از افراد سودجو که اقدام به تولید عطرهای بلک افغان می کنند نمی توانند درپوش های اصلی این عطر را تولید کنند به همین دلیل در اکثر موارد شاهد این قضیه هستیم که نمونه های تقلبی بلک افغان درپوش ندارند. اگر در داخل مغازه عطر فروشی به شما عطر بلک افغانی داده شود که درپوش ندارد به هیچ وجه آن را خریداری نکنید. حتی فریب بارکدی که بر روی برخی از ادکلن های مشکوک بلک افغان درج شده را نیز نخورید چرا که بسیاری از این بارکدها از روی بارکدهای محصولات اصل کپی شده اند و شما زمانی که این بارکد را اسکن می کنید به نتایجی در مورد ادکلن اصل بلک افغان می رسید که هر چند با واقعیت تطابق داشته باشد به تنهایی نمی تواند تضمین کننده عطر و ادکلن بلک افغان اصل باشد. قیمت عطر بلک افغان اصل در سایت ما بسیار مناسب است می توانید آن را همین الان خریداری کنید.

تصویر ۱۶

آیا عطر بلک افغان تستر دارد؟

اگر به برخی از مغازه ها و فروشگاه های عطر فروشی سر بزنید و درخواست یک عطر و ادکلن برند بکنید برای شما تستر خواهند آورد با توجه به گرانی برخی از محصولات عطر و ادکلن حتی برخی افراد سودجو در قالب تستر اقدام به فروش برخی از محصولات تقلبی می کنند. اگر به فروشگاهی مراجعه کردید و قصد خرید عطر بلک افغان را داشتید به شما تستر بلک افغان داده شد و یا فروشنده در صدد فروش محصولی به نام تستر بلک افغان برای شما بود هرگز قبول نکنید چرا که این محصول به هیچ وجه تستر ندارد. بلک افغان به صورت اورجینال و اصل در حجم سی میلی لیتر است و نمونه مینیاتوری آن نیز ۴ میلی لیتر حجم دارد البته بلک افغان نمونه سفارشی نیز دارد که در حجم ۲۰۰۰ میلی لیتر تولید می شود.

در نهایت باید گفته شود که قیمت عطر بلاک افغان در مقایسه با کیفیت و ماندگاری بالایی که این ادکلن دارد بسیار مناسب است و هم تراز بسیاری از برندهای معتبر در دنیا می باشد اگر به دنبال این هستید که این عطر را با قیمت بسیار مناسب تر از بازار خریداری کنید در فروشگاه ما امکان خرید این عطر با قیمت مناسب وجود دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *